Arkadaşlar Kedim İçin Tuzu Az Ve Kaliteli Veteriner Tavsiyeli Mama Biliyor Musunuz

MaideHazel

kedim için tuzu az bir mama arıyorum kilo da almadı hiç doğumdan sonra böyle kaliteli bir mama biliyor musunuz

8 CEVAP

Gamzessven

Veterinerler genelde reklam mamalarını tavsiye ediyorlar onlardan kaliteli mama beklemeyin. Sorarsanız proplan royal canin falan diyeceklerdir hepsi de parasını haketmeyen mamalar. İçeriği güzel olsun verdiğim paraya değsin diyorsanız nd alın. Bütçenize fazla gelirse matisse. Bu sitede genel görüş bu şekilde

sand_cat

Bu arada kuru mama matisse 4 e veya 5 e geçebilir.Hem uygun hem heaplı hem de içerik güzel ND daha uygun ve içerik iyi olarak değerlendirilince orijen ve acana yı kesin geçiyor.İçerik olarak nd den 1 kaç tık üst istersen orijn yada acana.Matisse de uygun ve içeriği iyi olduğundan sıkça seçilitor.Bu listeden istediğini alabilirsin dışına çıokma mümnkünce ama dışlarına çıkacağım daha ucuz gerek dersen golosiden aşağısı olmamamalı

sand_cat

GOODY ÖNERMEK Mİ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OHA dedim affedersiniz ama . Ölen hayvan bile yemez onu . Ay delirdim galiba.

sand_cat

EV KEDİLERİNE kuru mama
1-Orijen
2-Acana
3-N&D
4-BritCare
5-Sanebelle
6-Matisse

EV KEDİLERİNE YAŞ MAMA
1-N&D
2-Naturea
3-Nutri
4-Schesir

@Gamsesseven haklı.Genel olarak veterinerler ProPlan RoyalCanin'in sponsorluığu ile mamaları satıyor.Fakat bu mamalar şişirilmiş.Eğer istersen sana şu linki bıtrakayım.(benim açtıüım bie konu mama ve kumları anlattım kısa bir şekilde.Umarım işe yharar)

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/28722-mamalar-ve-kumlar

limis

Sadece veteriner önermesiyle olmaz öyle. Goody öneren veteriner gördüm ben :D Araştırmak lazım. Sormakla iyi etmissiniz. Matisse bile pahalı gelirse golosi enjoy falan bakabilirsiniz. Yeni doğum yaptıysa yavru kedi mamasi yemesi lazım zaten.

limis

Yıllar oldu şoktayim ben de hala :D Bi de seveceğini idda etmişti. Kaçarak uzaklaştım :D

Fkjkbwvkşw.

Bu vette çok iyiymiş haa

(dalga geçiyorum)

MaideHazel

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum, hepimize can dostlarımıza sağlıklı günler :)