Kedime İsim

cansucelik07

Yarın kedim gelicek.erkek 3 aylık ama isim bulamıyorum.aslinda bretpit koycaktim:)ama biraz komik olur diye düşündüm.siradan olmayan farklı isim önerisi?(Bu arada kedim turuncu-beyaz)

12 CEVAP

Tam1cat

Komikkkkkk

halsey

SNA İNANIYORUM.BEN O TENK KEDİMİN İSMİNİ ÇORAP KOYMUŞTUM

halsey_fan

Ben @halsey

-Çorap
-Karamel
-Portakal
-Mandalina
-Limon
-Tarçın
-Bal

Bu isimle çok hoş bence.Bunlar arasından seçbilirsin.Bu arada hayırlı olsun kedin.Hangi mamayı aldın ;)

fatmamacit

Günes :)

Bradpit değil de Kıvanç koy, Kıvanç Tatlıtuğ. ;)

halsey

İnşallah o kediye bakabiliriN

cansucelik07

Bakarim:)

halsey

:))))

cansucelik07

Daha almadım yarın kediyle birlikte almak istiyorum.

cansucelik07

Zaten evdede mama vardı önemli olan kum onuda alicam mamada.tesekkurler

halsey_fan

Hımm.Mama olarak
-ORİJEN
-ACANA
-N&D
-MATİSSE
-BRİTCARE
Gibi miçinde et olan mamalar al . Ben ND öneririm . En iyi fyt-prfm o mama ve içerği gerçekten çoook iyi.Prijen ve Acana nd den 1 tık iyidir ama fiyat 10 katı falan

Kum olarak reflex,mırmır,ever clean alabilirsin.

Yaş mama nd yada naturea olmadı schesir nutri giöcat

Ayse_naz_G

Pati, Zeytin, Boncuk, Minnoş, Lokum, Duman, Prenses, Pamuk, Yumak, Badem, Tarçın, Şeker, Gümüş, Çakıl, Çorap, Paşa, Tekir, Mia, Maya, Karamel, Luna, Kontes, Nazlı, Ponçik, Şapşik, Minik, Pisi, Pisik, Pisican, Şila, Sütlaç, Güllaç, Paris, Mira, Şirin.Fındık, Fıstık, Portakal, Çilek, Kiraz, Vişne, Kivi, Bihter, Behlül, Minnak, Mırmır, Mırnav, Hürrem, Çarli, Şans, Şanslı, Üzüm, Pakize, Güneş, Sultan, Melek, Suzi, Kömür, Bulut, Yumoş, Yumak, Paspas. Herkül, Zeyna, Agos, Bastet, Sfenks, Shiraz, Sibel, Kybele, ******, Hera, Hermes, Zeus, Ares, Venüs, Mars, Uranüs, Gizmo, Sherlock, Darwin, Einstein, Tesla, Ramses, Efes, Artemis, Kordelya, Eros, Afrodit, Adonis, Apollo, Poseidon, Ares, Nemesis, Eftelya, Pika, Pikachu, Puki, Puku, Pukute, Pofuduk, Zorro, Patican.Piksel, Yoda, Mişa, Çiko, Latte, Rıfkı, Cabbar, Haydut, Voltran, Max, Maximus, Lucy, Leo, Efe, Midas, Prens, Cesur, Simba, Zuzu, Aslan, Tiger, Çita, Pars, Panter, Zıpır, Zıpzıp, Zibidi, Sahlep, Kimyon, Nane, Hardal, Pekmez, Sezar, Umut, Benek, Böcük. Gazel, Kleopatra, Hypatia, Agora, Fidel, Castro, Tapu, Kadastro, Frida, Gandalf, Garfield, Şero, Şerafettin, Tombili, Totoro, Ponyo, Abbas, Topak, Tosun, Şımarık, Tekila, Ginger, Furby, Felix, Felis, Catus, Lazy, Missy, Daisy, Sinsi, Sipsi, Şapşi, Carmen, Vanilya, Kadife, Sürmeli, Püskül, Melodi, Azman, Afacan, Arya, Boyoz. Çapul, Çarşı, Gezi, Çılgın, Anarşi, Haylaz, Janis, Kaju, Keşkül, Kekik, Kaşmir, Çıtır, Pıtır, Kıtır, Tantuni, Piyaz, Kafka, Merlin, Tarzan, Linux, Pardus, Mikser, Misket, Misscat, Rakı, Roka, Şaşkın, Tırmık, Şıllık, Pençe, Şükufe, Bambam, Tekgöz, Cinger,Troy, Aşil, İlyada, Odisey, Homeros, Misya, Karya, Pisidya, Doris, Lidya, Şiva, Pudra, Bambi, Gandi, Gırgır, Bella, Leydi, Miskin, Çapkın, Pancar, Mücver, Kedibör, Kediman, Kedican, Kedoç, Kedoş, Kedira, Tekira, Entel, Dantel, Dante, Sarmaşık, Mistik, Kuyruk. Momo, Appa, Haydar, Haydari, Leyla, Mecnun, Terasa, Gofret, Kısmet, Macun, Tontiş, Pisiko, Kavun, Karpuz, Florya, Dora, Helen, Koko, Sarıkız, Karakız, Karaoğlan, Karaca, Kumpir, Korsan, Maske.Hina, Kaori, Maemi, Miki, Mio, Tamiko, Akira, Akiko, Haru, Haku, Shiro, Yamato, Katsumi, Yoko, Yatsuko, Yumi, Yumiko, Yuki, Yukiko, Kiki, Yubaba, Moro, Tokyo, Çihiro, Lily, Nina, Teto, Jiji, Mononoke, Maru, Molly, Ceku, Cedi, Jedi, Keday, Kenobi, Kitty, Suşi, Şegu, Casper, Kaşku, Kuababa, Taşmişu, Tuta, Şuppi, Teşup, Takitiş, Lama.Vera, Mona, Tilda, Lisa, Rosa, Linda, Calcifer, Lucifer, Katze, Medusa, Nasa, Nova, Supernova, Pulsar, Nebula, Kedula, Kozmos, Roket, Isırgan, Atılgan, Titrek, Cazgır, Mitoz, Mayoz, Maydanoz, Papyon, Papillon, Papirus, Pisa, Perla, Pisagor, Pisinoza.

Umarım işine yarar ;)