İç Parazit Hapı

halsey_fan

Kediler için veterinere gitmeden iç parazit hapı alma şansım var mı ?
Sokak kedilerimi veterinere götüremiyorum da .
Zaten çoğu kedim korkak yaş mama ile falan verilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.

Ayrıca marka falan bilen önerebikir mi ?

:)

11 CEVAP

Arthur4

Fırında

halsey_fan

GÜNCEL

z-liyya

Evet alabılırsın

halsey_fan

Sağolun.Peki bu haplar nerede olur

halsey_fan

Sağolun.Peki bu haplar nerede olur

Veterinerlerden alınıyor diye biliyorum

Senairems

İnternetten araştırırsanız parazit damlası da var enseye uygulanıyor kolay bildiğim kadarıyla. Yine de iyice araştırmanızı öneririm.

halsey_fan

@Arthur4 ben size ramazan pidesi nereden alıır demedim . Lütfen daha KİBAR olun . Nazikçe cevap verin ve insanlarla dalga geçmeyin

Deliladilan

ben denemedim ama kontil alkıp şırıngayla içiren de var işe yarıyormuş

Deliladilan

kontil alıp*

Arthur4

Abi nerde satılabilir iç parazit hapı