Merhaba, Dostlar. Kedim 2-3 Aylık Kadar Ve Biraz Toplayarak Yürüyor. Ne Olmuş Olabilir?

melb

Bu arada ayağına rağmen koltuklardan aşağı zıplayabiliyor.

7 CEVAP

melb

Benimki üzerine basabiliyor azda olsa ama hafif bir şişlik var.

melb

İncinmiş ya da burkulmuş olabilir mi?

tugbaliee

benim kediyede aynısı oldu yavru olduklarından kemikleri biraz dayanıksız olabiliyo Korkmayın öyle kırık olsa duramaz yerinde bırakın atlamayı İncinmiş olabilir Ben ayağına çok minik dokunuşlarla masaj yapmıştım ve mümkün olduğunca uyuttum kucağımda yere bastırmadım sabahına sapasağlamdı ^-^

melb

:(((

Alakası olmayabilir ama kedime köoek saldırmıştı ve onu köpekten kurtarmıştık.Hemen veterinere uçtuk topallıyordu.Tendonlorunun ezildiğini söyledi.

(saldıran köpekte american cocker spaniel)
(kedim daha 5 aylıktı ve sokak kedisiydı)
(allaha şükür o zman yanındaydım)

Ayse_naz_G

Patisi kırılmış olabilir bizim köpeğe öyle oldu,topallıyodu bir baktık 2 hafta sonra üst üste kaynaşmış şimdi sorunu yok ama sizin kediye olabilir veterinere götürün,buradan teşhis koyamayız sonuçta :(

Bc3431

Dogarken olmuşta olabilir