Acill Kedim 4 Gündür Bir Şey Yemiyor

canimkedim

Kedim dört gündür bir şey yemiyor yardim edin kedim erkek yardim stiyorum.

5 CEVAP

PetlebiAlisveris

bir veterinere götürün buradan yardımcı olmak zor, geçmiş olsun

AllyNewt

4 gün geçmişse kedinizi veterinere KESİN götürmelisiniz. Buradan çare bulmanız her dakika onun için faydadan çok zarar verir.

Kokonat

Kedinizin kızgınlık döneminde iştahsız olması normal bi durum.dişi kedilerde bu dönemlerinde kullandığımız ilaçlar var fakat aynı ilaç erkek kedide kullanılıyormu bilmiyorum.bizim kedimiz dişi.çiftleştirmeyi düşünmüyorsanız erkek kedilerin kızgınlık dönemlerinde dahi kısırlaştırma ameliyatının yapıldığını dumuştum.eğer oluyorsa daha fazla acı çektirmeden bu operasyonu yaptırmanızı tavsiye ederim.sevgiler

canimkedim

Saag olun kedim bugun bir seyler yemeye basladi iyiki varsiniz

Nemesis

Kediniz kaç aylık öncelikle erkek kedilerde kisirlastirma ameliyati 11 veya 12 aylikken yapilir erken kisirlastirma erkek kedilerde böbrek hastalıklarına yol açar. Bu konu hakkında veterinerle konusmalisin