Likit Ödül Maması

Kedime reflex likit bağışıklık güçlendirici ödül mamasından günde kaç tane verebilirim? Hasta ve yaş mama kuru mama vs yemiyor sadece bunu seviyor

5 CEVAP

sand_cat

Bir kediyi sadce ödül maması ile beslememelisin.
Mama markalarını değiştir yada aromasını.Mesela diyelim ki nd tavuklu kullanıyorsun.Kedin tavuık sevmez balıklı alırsın.
Zaten kuru mama olarak acana,orijen,nd lk 3.
Yaş mama olarak da nd alabilirsin.

sand_cat

Bir kediyi sadce ödül maması ile beslememelisin.

Mamanın markasınıı değiştir yada aromasını.Mesela diyelim ki ND tavuklu kullanıyorsun.Kedin tavuk sevmez ND balıklı alırsın ya da ND kullanıyorsun kedin sevmedi ORİJEN alırsın.
Zaten kuru mama olarak acana,orijen,nd ilk 3 te.

Yaş mama olarak da ND alabilirsin yada naturea.

Bence hasta ise yaş mama ver . Çünkü kediler yaş mamayı daha çok seviyor.

Bu arada kuru ve yaş mama markanız ne ?

@sand_cat suanda iştahsız corona taşıyıcısı çıktığı için tedavi gördü her marka yaş kuru mama vs denedim yemediği için sordum:)

sand_cat

Hımmm

sand_cat

Padon ben yanlış anladım galiba :))))))))