Kedimin Poposu Kanlı

Arkadaşlar kedimin poposu bu şekilde kanlı gibi nedne bilmiyorum ya da bana mı öyle geliyor bu aralar bi değişik çok hareketli ve yuvarlanıp duruyor sizce bi sıkıntısı olabilir mi normalde çok nadir hareket eder

5 CEVAP

Tam1cat

Hanımefendi birçok sebebi olabilir. Ben burada size iç paraziti vardır desem, ya da mama dışkıyı kırmızı yapmıştır ondan öyledir desem ya da saçma sapan bambaşka bir şey söylesem ve inansanız ne olacak? Bunu bilecek kişi veteriner hekim, durumu sorgulayacak ve çözüme kavuşturacak kişi de öyle. Bir an önce götürmenizi tavsiye ederim

kesinlikle veterinere götürün

fatmamacit

Bence bir hayvan hastanesine götürün :(

Ayse_naz_G

Buradan teşhis koyulamaz,sonuçta biz hayvanın iç organlarını görüp ''hmm demek ki çok fazla yaş mama vermişsiniz yada kesin bunda parazit var.'' diyemeyiz ama ciddi bir şeye benziyor veterinere gidin yani @Tam1cat doğru söylüyor

GULLUKAVAK

ciddi bir bağırsak hastalığı olabilir lütfen vakit kaybetmeden vete götürün kıyamam ya dilleri yokki söylesinler