Kum ?

ahmetiri

Merhaba
2 yasindaki kedim icin ilk zamandan beri eczacıbaşı pisipisi kedi kumu kullaniyorum kumdan da memnunum acikcasi ama fiyati yuksek gelmeye basladi

Daha ucuz kumlara geçsem kedimde sağlık yönünde herhangi bir zararı olurmu veya kum degistigi icin tuvalete gitmeme vs. Birseyler basima gelirmi ?

Daha Uygun Bir Kedi Kumu Tavsiyeniz Olurmu ?

2 CEVAP

Ben kum olarak mırmır yada reflex önerebilirim.Özellikle mırmır migrosta ver ve uygun fiyatlı.Kaliteside iyi.

Gamzessven

Signor gatto ***********da 10 kg 20 tl