Mantar Konusunda Bilgisi Olanlar Lütfen

Deliladilan

1 haftadir bende bu yavru daha henuz dokulme yokken veteriner mantar var diyip ilac yazdi. Her bir kapsülü 6 gunde bitecek dedi. 1 ay surecek kadar ilac var icinde. Bugun 6. Gün fakat duzelme yok tam tersi fotoğraftaki kadar dökülme oldu. Ne yapmalıyım bilenler yardımcı olsun lütfen

18 CEVAP

Tikos

Hem size hemde kedinize bulasabilir bunuda sirkeli suyla onleyebilirsiniz kedinizin mantarli yerlerini sirkeli suyla silin ve sizde ellerinizi kollarinizi falan arada sorkeli sulayin mantarin bulasmasini baya onler birde mantar asilari var bence mantar asisi vurdurun yoksa cok zor gecer

Anonymus552223

O kadar ilac daha cok yorar kucucuk yavruyu, mantar birkac kez oldu kedilerimizde bubkadar ilac kullanmadik hic. Krem gibi bisey vermisti veteriner

ebru1312

Siyah kedilerde mantar cidden çok görülüyor asi olana kadar ecosin.. ve tavuklu bisi vermeyi