Kaç Gram?

pugtomris

Selamlar. Yavrum 4 aylık pug. Şu an kilosu 3 kg civarı. Nd puppy mamaya geçiş yaptık tablodan anlamadım günlük alması gereken miktar nedir?

4 CEVAP

tugbaliee

4 kglık için 55 gram yazıyor tabloda

pugtomris

Hocam demek istediğim o günlük miktar değil mi?

tugbaliee

ben tek seferlik veriyodum

Gozdetemizel

Tablolarda kedi&kopegin kilosuna gore verilmesi gereken gunluk miktar yazar.bazilarinda gun icinde hareketli-hareketsiz ve yasli kediler icin de kiloya gore gram ayarlamasi var.55 gram yaziyosa gunluk 55 gram verilmeli gibi.bizim mama orijen 3 kg ustu hareketli kedi icin 60 gr yaziyor