Kum Önerisi

tugbaliee

Kokuyu tamamen hapsedicek ve temizlerken parçalanmayacak kum önerilerinizi alabilir miyim ? Fiyat sorun değil

11 CEVAP

Arthur4

Ever clean

Ever clean extra strenght parfümlü kullanıyorum ben hiçbirşekilde koku yapmıyor ve temizlemesi çok kolay, uzun ömürlü

Minnakpatipuki

Proline portakal kokulu kullanıyorum iyi ama tabiki ever clean ile karsilastirilamaz. En iyisi ever clean

Rkandu11

Reflex karbonlu kum hakkında düşünceleriniz var mı?

tugbaliee

evet refleks karbonluyu bende duydum memnunuz diyenler oldu ama birde onu soralım

beautifulcat

Ever Clean, Proline,Petty, Lindocat deneyip memnun kaldıklarım. Reflex kullandığımda dağılmıştı topaklar o yüzden onu kullanmak istemiyorum ben.

tugbaliee

sipariş vermiştim reflexi iptal ediyim o zaman

limis

Reflex unscented karistirip kullandim ama cok hapşırtti beni kokusuz öneriniz var mi Başka?

Ffhhh

Reflex kum iyi bence.

tugbaliee

proline da iyi diyorlardı ama baya tozutuyo benim küçüğün burnu baya akmaya başladı ve hapşırıyo :d

tugbaliee

reflexten emin değilim 2’li indirimde buldum 42 küsüre denk geliyor 6ltlik