Kedimin Tiki

Aycanur

Arkadaşlar kedim erkek poposuna yavaşça bile dokunsak uyurken ayakları birden bire havaya kalkıyo ama saldırmıyo hani kediler kızınca elleri kocaman açılıyoya ayaklarıda öyle oluyo sağlık problemi olcağını sanmıyorum bi belirtisi yok başka poposuyla ilgili sıkıntısı acaba tiki falanmı var

1 CEVAP

aycamnkse

olabilir.bu birazda insanlardaki tiklere benzer bence artik poposuna dokunmayin.sonucta gecmez iste yani siz diokunmayin yeter. :)