Yardımcı Olur Musunuz?

Rkandu11

Hastalık mı? Alerji mi? Ne olmuş olabilir , yardımcı olur musunuz? Çenesinde de böyle bir durum söz konusu , çok üzülüyorum ufacık bir şey olsa kahroluyorum, düşüncelerinizi bekliyorum.

6 CEVAP

ballokumu

Mantar gibi geldi bana

Hidatot

Ya çok geçmiş olsun gerçekten :( Çilek in çok sağlıklı olacağı günleri dört gözle bekliyorum. Eminim şu anda olduğu yerden çok mutludur ama, canınızı sıkmamaya çalışın elinizden geleni yapıyorsunuz.

Sudeckmkc

Mantar gibi görünüyor. Maması tavukluysa balıklıya ya da kuzuluya geçin mutlaka veterinere götürün

Rkandu11

Herkese çok teşekkür ediyorum , sağolun.

@Sudeckmkc , yaş mamamız tavuklu ayrıca haşlanmış tavuk , tavuk ciğeri ve tavuk suyu tüketiyoruz. Sahiplendiğimden bu yana 16 günde çok tavukla besledim. Düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum , balıklı veya başka bir gıdaya geçiş yapıcam bugün de veterinere gidicem inşallah.

Bana da mantar gibi geldi tüyleri azalmış orda, veteriner bilir tabii ki göstermelisiniz

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum , sağolun