Kedimden Kahverengi Akıntı Geliyor Çok Acil

HacerOzkafa

Merhaba arkadaşlar kedim 3 yaşında(dişi) bu zamana kadar hiç karşılaşmadıgım bir olayla karşılaştım. Kedim den kahverengi bir akıntı geliyor (her 2 dakika da bir oluyor) ve sürekli kendini yalıyor. Yarın veterinere götüreceğim. Bu durumla karşılaşan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Çok endişeleniyorum

20 CEVAP

HacerOzkafa

Hepinize yardimlari için teşekkür ederim. Bugun veterinerimle görüştüm. Ameliyata aldı. Rahim de iltihap olmuş. Başarılı bir ameliyat geçirdi. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

limis

Cok geçmiş olsun. Çabuk ayaklanır inşallah.

Tam1cat

Çok geçmiş olsun. Kısır olmayan kedilerde maalesef çok sık rastlanan ve sonu üzücü sonuçlarla biten bu tarz durumlar oluyor. Umarım kısırlaştırır ve bir daha böyle bir sıkıntı yaşamazsınız

Cansumuezza

kısırmı?

HacerOzkafa

Hayır kısır değil

kızgınlıkta mı

sürekli olarak geliyorsa 7/24 acil bi veteriner bulup götürmelisiniz

Cansumuezza

çiftleşiyormu peki? yoksa hiç çiftleşmedimi?

HacerOzkafa

1 ay önce çiftleştirdim. Kızgınlıkta değil

HacerOzkafa

melikearslan25 şuan akıntı durdu

Cansumuezza

rahimle ilgili bi sorun gibi durmasına bakmayın veterinere götürün mutlaka

limis

Kisir degilmis uterus enfekte falan olmamistir insallah. Ciftlesirken yara almistir diyecem ama 1 ay gecmis yani. En iyisi bi veterinere göstermek.

HacerOzkafa

Çok teşekkur ederim. Veterinerim aynı zaman da kısırlaştırdı.

Belma1

Merhaba benim de 3 yasimda bebegimde bgn aynı sorun başgösterdi. 3 yasnda ve kahverengi akintısi var.yarinda sokaga çıkma yasağı var napicam???

pinarcaya

Ishal olabilir mi?