Kedilerim Ve Tatil

Bc3431

Merhaba arkadaşlar.5 günlüğüne tatile cikicaz.1 tane kedim ve 4 yavrusu var.8 gun once dogurdu.kaynanamla yakin oturuyoruz.hergun gelip kontrol edicek kedileri.annesi emdirmeyi bırakırsa nasil anliycak kaynanam.gelip saatlerce basında beklemiycek.mamasina suyuna bakicak bebeklere bakar gider.ne yapmamız gerekiyor...

1 CEVAP

hcerenk

Yani 8 gün önce doğmuş bebeklerini hele de ev ortamında ise emzirmeyi bırakmaz ya. Sonuçta güvenliğini ve canını tehtit edecek bir durum yok ortada. Tabi ki yine de belli olmaz ama, kayın valideniz gelmişken 1 saat kadar vakit geçirsin ve gözlemlesin. Bence yapılabilecek tek şey bu.