Pencere İçin Tel/Ankara

Hidatot

Merhabalar, pencere için tel alacağız ama internetten almak istemiyoruz, görüp almak istiyoruz hem de iyice anlayalım nasıl takacağımızı diye. Ankara'da nereden uygun fiyata pencere için çelik sineklik bulabiliriz? Eğer internetten uygun ve güvenilir bir yer bilen varsa o da olur ^¬^

3 CEVAP

Adoptme

Ankara bir çok hırdavatçı var. Mesela Çankaya/Kavaklıdere Vardar Ticaret

Hidatot

Bir de kedi koruma filtresi mi tavsiye ediyorsunuz yoksa çelik sineklik mi, mesela şunu çıkartabilir mi ya da kopartabilir mi acaba Kuzu :https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjP1KD-5sLiAhUcgbIKHYixC8oYABAXGgJscg&ae=1&ohost=www.google.com&cid=CAESEeD29mVB8MlmApuLBySmXXkE&sig=AOD64_2DM9xgO7oV2W31ZkOxVdoe3PZ8Bg&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwiUypr-5sLiAhVuyaYKHQ2DBicQwg96BAgKEBM&adurl=https://m.***.com/ozser-fiberglass-sineklik-tel-yukseklik-100-cm-1-metre-fiyati-P272535407%3Fgclsrc%3Daw.ds%26%26gclid%3DCj0KCQjw_r3nBRDxARIsAJljleHg7n8RXA6m14UXUrmxm-uR-2bocbptskqruQVFW_cmqp1GKG4tTN4aAhRaEALw_wcB

Hidatot

Teşekkür ediyorum o halde oraya gittiğimde yardımcı olurlar diye çıkartmalıyım buradan değil mi