Kedii Kısırlaştırma Yaşı

z-liyya

Kedimi 10 buçuk aylıkken kısırlastırdım erkek bu arada sizce yaşı erkenmiydi başka çarem yoktu atıyordu kendını balkondan gecen ay 4. Kattan atlamıstı :,) ama Allah korudu kucucuk sıyrıkla atlattı sımdı çok şükür o davranışları yok siz kaç aylıkken kısırlastırdınız?

9 CEVAP

mialopez

Ben 5-6 aylıkken kısırlaştırmıştım kızımı

mialopez

Gayet iyi. Ameliyattan sonraki 2-3 gün zor geçmişti ama inan bizden çok daha çabuk iyileşiyorlar. Bizim kız kendi sökmüştü dikişlerini. Şuan 1.5 yaşında ve kızgınlık yaşamadık

kaanoclnn

Bende 6 aylıkken ilk kızgınlık döneminden önce kısırlaştırdım. En doğru zaman o bence.

tugbaliee

bende düşünüyorum ama erken demişlerdi 6 aya :/

z-liyya

Erkekler içim 1 yıl dıyolar bagzılsrı ama ben mecburuyetten yaptım suan cok iyi sadece yarası var oda gecıcek inşallah

Gamzessven

Evet özellikle erkeklerde bir yaş beklenmeli ama sizinki de çok küçük değilmiş 10.5 aylık. Çok da fark edeceğini sanmıyorum o ilk bebekliği gitmiş daha yetişkine benzemiştir 10. ayda. Zaten kısırlaştırmışsınız geçmiş bitmiş takmayın bu kadar :) sağlıklı olur inşallah hep.

z-liyya

Şuan nasıl sağlığı

z-liyya

Ne guzel umarım heo saglıklı kalır

z-liyya

Tesekkur ederim evet yetişkin olmuş cok şkur iyi inşallah