Mama Belası

Benim beyin fos oldu arkadaşlar.Sokak kedilerime uygun fityatlı KİTTEN mama arıyorum. Reflex öneriliyor ama tuz,mısır,msr gluteni vsvsvssvs içeriyor.

Siz sokak kedilerinize kitten olarak ne kullanıyorsunuBirde benim bildiğim protein %38-42
Yağ %18-20

Sizce hangi mma?

9 CEVAP

BanuYuzgec

Ben sokaktaki kediler için golosi kullanıyorum bence fiyatına göre iyi bir mama

cansucelik07

Enjoy alin

cansucelik07

Ama kitteni varmı bilmiyorum.veb onu alıyorum sokak kedileri için.

Golosi ye durumum yok maalesef.Hem öğrenciyim hem de ev kedimde var (ona orijen ve nd alıyorum.bazen bütçem falan değişiyo).mAALESEF SOKAKTAKŞLERE GOLOSİ ALAMIYORUM

Gamzessven

Golosi alamıyorsanız yine en mantıklısı reflex veya enjoy oluyor. Ucuz mamaların hepsinin bi eksi yanı oluyo ona da göz yummak durumundayız

Hımmmmm.Çok sağolun

Arkadaşlar kalabalık olmasın diye yazıyorum.1.5 AYLIK KEDİLER VE EMZİREN KWEDİM VAR SOKAKTA.ONLARA REFLEX PLUS KİTTEN MI DAHA İYİ NORMAL Mİ

Gamzessven

Plus adı üstünde.

limis

@twice_kim_dahyun iceriklerini atsan da oyle baksak bulamadım ben