Acil!!!

Beyzanurtzlk

Bir kedi var sokakta şu aralar veterinere götüremem yeni çalışmaya başladım. Böyle kulağının arkası fındık büyüklüğünde yara var sanki derisi oradan alınmış ama kanamıyor ona nasıl tedavi yapabilirim?

3 CEVAP

Gamzessven

Halsizliği var mı? Bence hayvan yürüyüp dolaşabiliyorsa aramayın barınağı. Oralar daha hastalıklı oluyor. Fotoğrafını görmediğimiz için tam yorum yapamıyorım ama belki de kendi halledebileceği bir şeydir. Yarasını önce ıslak bir bezle silip Bepantol gibi bir krem sürebilirsiniz

Arslan00

belediye barınağını ara gelip alsınlar sen kendin bişe yapma

Beyzanurtzlk

İyi has yürüyor yemek yiyipr su içiyor kedilerle kavga ediyor inşallah temizlenecek gibi değil böyle eti koparılmış oradan ama kanamamış gibivduruyor baya derin yuvarlak boşluk var ama kan yok