12 Kg Mama Aldım Tek Dil Darbesi Bile Atmadı

Arslan00

Golosi 12 Kg medium crock orta ırk köpek maması aldım köpeğim hiç bir şekilde yemiyor 200 liram boşunamı gitti şimdi ne yapabiliriz.
yardım edin lütfen ne yapmalıyım

10 CEVAP

Gamzessven

Kediler başka bişey vermeyince ümidini kesip yiyo. Köpeğinixe de belki başka bi seçenek sunmazsanız deneyebilir yemeyi

Arthur4

Knk ver sokak köpeklerine sevaba girmiş olursun

archysenos

biraz aç kalırsa yiyebileceğini düşünüyorum, yada ıslatıp aromasını ortaya çıkarıp içine kuru halini de koyarak deneyebilirsiniz. numune mama çok yardımcı oluyor, köpeğin sevip sevmeyeceği konusunda. 11,5 - 12 -15 -17 kg gibi büyük mamaları almadan önce 2,5 - 3kg olan ufak boylarını denemenizi öneririm. Böylece zararınız daha az olacaktır.

Arslan00

Sokaktaki arkadaşlara 15 KG aldım zaten o ayrı bu mamayı bi şekilde başlamam lazım köpüşe

ballokumu

Aç kalırsa illa ki yer

Bc3431

Maddi yönünden düşünüyorsan internetten satışa çıkarıp yerine sevebileceği bir mama alabilirsin

Arslan00

nasıl satabilirizki ? nereye ilan açabilirim açılmış 12 Kg lık paket

tugbaliee

Açtığınız için çoğu insan pek olumlu yaklaşmaz satın almakta ama aldığınızdan biraz zarar yaparak anca satarsınız

Anonymus552223

Tavuk suyuyla falan karistirin ac kalinca illa yer ama hayvancik ta severek yesin yazik. Kemik suyu yogurt falan ne seviyosa işte

Meliserkan

bi çok mama firması yemezse geri almayı kabul ediyor . firma ile görüşün