Kedim Bana Saldırıyor

KomurveMia

Merhaba evdeki kedim kömürün geçen gün kolu çatladı ve alçıya alındı. Bugün sokaktan yavru bi kedi aldım ve getirdim. Kömür asla başka kedi istemeyen bi kedidir. Belki yavru diye buna bişey yapmaz diye düşünüyorum. Şimdi yavru ilk geldiğinde tısladı falan ama bişey yapamıyor eli alçıda sürekli yatıypr. Ama şu an bana da tıslıyor ve ona dokununca ditek elime atılıyor kucagıma grlmiyor. Beni görünce o gırtlaktan çıkardığı sesi çıkarıyo gurlama sesi deniyor sanırım. O hasta olduğu için ona ilaç vermem ilgilenmem lazım ama böyle yapına ona yaklaşamıyor kızdım sesimi yükselttim sinirlendiğimi anlasın diye ama yinede saldırıyo yaklaşınca . Napıcam ? Hep böyle devam eder mi? Yavruyu sokağamı salayım

2 CEVAP

Hidatot

Elbet alışmazlar mı birbirlerine? Kaç gün oldu ki :) Kömür ün gönlünü alabilirsiniz bence güzel mamalar ve oyuncaklarla ufak ufak yaklaşırsınız ^¬^

tugbaliee

benimde arkadaşım kedisini bizimkinin yanına getirmişti bizimki çok tıslayıp tokatlamıştı banada tısladı nedeni diğer kediyi sevdiğimden elime kokusu bulaştı bizimki o kokuyu aldığından tısladı yani kokudan anladıklarından yapıyolar