3.5 Aylik Erkek Scotishfold Kedimin Mamasi

Nemesis

Royal caninin anne sütü özlü olan maması yerine kitten denilen 6 aylik ve üzeri bir mama alınmıs annemler tarafindan. Kedim oldukça iri ve kilolu bir hayvan bu mamaya devam etsem sorun olur mu ? Yoksa 6 aylik olana kadar anne sütünözlü olandan tekrar alayim mi?

3 CEVAP

DoktorCat

Benim de şu an 4 aylık British shorhair yavrum var Royal Canin Kitten mama veriyorum severek yiyor sorun olmaz verebilirsiniz.

suzan

kitten yavru kedi demektir. verebilirsiniz sorun olmaz yani :)

Nemesis

Teşekkürler