Kedim Tuvaletini Yaparken Hırlıyor

Mhmtdmrr

Yaklaşık 3 saat içinde 10u aşkın kez tuvaletini yapmaya çalışıp bir şey yapamadı her seferinde acı acı bağırıyor ve hırlıyor üç gün önce doğum yaptı nesi var kızımın

4 CEVAP

Cansumuezza

kabız olmuş olabilir kontrol ettiniz mi?

Bc3431

Doğum sonraki gün tuvaletini yapamaması normal.ama sizinki gecmis.veterinere götürmeniz gerekiyor.popoya lagma gibi bisey yapıyorlar sanirim

Cansumuezza

bir çay kaşığından biraz fazla zeytinyağı içirin yine yapmazsa veterinere götürün 3 günden fazlası tehlikeli olabiliyor

Mhmtdmrr

İki defa dışkısını yaptı ama idrar sıkıntısı vardı bir defa da kustu, veterinere gittik idrarını yapabilsin diye bir iğne yaptı takip edicez durumu, teşekkür ederim