Yavru Kedimin Gozu

Bc3431

Arkadaşlar kedimin 4 tane yavru kedi var.gozlerinde akıntı ve çapaklanma oluyor bebeklerin.genta damla aldim.krem tarzı birsey alsak dahami etkili olur

2 CEVAP

Tam1cat

Genta da işe yarıyor diyor bu sitedeki arkadaşlar. Bize hep veterinerlerimiz fucithalmic ya da tetramisin (nasıl yazılıyordu bilemiyorum) öneriyordu ve çok güzel sonuçlar aldık bu ikisiyle. Genta da işe yarayacaktır diye umuyorum, olmazsa bir hekime danışabilir başka ilaca geçebilirsiniz

Edalann

Bence iltihaplanma yoksa hergün temiz pamukla her birine de ayrı pamukla çay ile pansuman yapmalısın. Benim kedimde de sürekli çapaklanma oluyordu. Ben çay ile tedavi ettim şuan iyi