Acil Köpeğimin Boğazına Birşey Takıldı

Yasiincann

Merhaba herkese köpeğimin boğazına birşeyler takıldı atamıyor öksürür gibi sesler çıkartıyor geceden beri beyaz tükürük ve salya atıyor sadece.. veteriner uzak olduğu için şu an götüremiyorum biraz zeytinyağı verdim 2-3 saat önce ama geçmedi ne Önerirsiniz?

11 CEVAP

tugbaliee

yani arkadaşımın köpeğide öyle oldu köpüklü kustu felan götürdük veterinere baharatlı yemek aşırmış oda midesine dokunmuş ondan öyle olmuştu Öyle bişey sandım ben de

Cansumuezza

nasıl oldu?

Cansumuezza

boğazına bişey takıldığına emin misiniz

Yasiincann

Evet Eminim faranjit vs değil

tugbaliee

mama dışı birşey yedi mi ev yemeği vs ?

Yasiincann

Kemik yedi ama çok oldu 1 hafta falan

Yasiincann

Nasıl atabilir acaba ne yapmam gerekiyor fikir önerisi olan yok mu

Arslan00

kardeşim saat 11 de yazmışsın yazıyı köpeği en yakın veterinere götürmen lazım burdaki arkadaşlar veteriner bile olsa uzaktan senin yazıdığın cümlelerle köpeğini sağlığına kavuşturamaz söylediğin şey ciddi duruyor en kısa sürede petlebi.comda dolaşmayı bırakıp veterinere götürmelisin onun tüm bakım ve sağlığından sen sorumlusun

Yasiincann

Sağol ya cidden ben bilmiyordum dostum onun bakım ve sağlığından sorumlu olduğumu, ne kadar saçma sapan bir yorum yazmışsın. O benim en değerlim, veterinere gidene kadar geçici bir çözüm olarak sormuştum soruyu

Yasiincann

Faranjitmiş şu an iyiyiz hap kullanıyoruz

itzy

İnşallah en yakın zamanda iyileşir.Faranjit bazen çok rahatsız edici oluyor tüm canlılarda.