Kedimin Çenesi Kahverengi Oldu Ve Siyah Noktalar Var

Nurcancesur

Kedimin çenesi birden kahverengi oldu ve siyah siyah noktalar var mama kalıntısı vs değil. Parazit aşıları tam daha aşı zamanıda gelmedi bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

22 CEVAP

srplzngl

Veterinere götürün, daha da fazla ilerlerse tedavisi çok zor olur.
Veterinere gidene kadar günde 2-3 defa çene kısmını organik, temiz içerikli bir sabunla yıkayıp durulayın.

ballokumu

Kedi aknesi olabilir suzionline a bakabilirsiniz

Cansumuezza

akne

beautifulcat

@srplzngl 'ye katıldığım gibi sirkeli su ile günde 1-2 kez dezenfekte etmenizi önereceğim. Yalnız sirkeniz marketlerde satılan ''asit'' olan sirkelerden değil, evde yapılmış, fermente sirke olmalı. Bazı organik marketlerde de fermente sirke olarak görebilirsiniz. Fabrikasyon usulüyle yapılmış bir sirke iyi bir sonuç vermez ne yazık ki.

z-liyya

Akneye benzıyor

moda

Benim oğlanda da vardı 2-3 gün içersinde dedikleri gibi temizlerseniz hemen azalıyor, bir de su-yemek kabı plastikse cam-porselen olarak değiştirmeniz de fayda var

moda

Benim oğlanda da vardı 2-3 gün içersinde dedikleri gibi temizlerseniz hemen azalıyor, bir de su-yemek kabı plastikse cam-porselen olarak değiştirmeniz de fayda var

Nurcancesur

Çok teşekkür ederim önerileriniz için uygulayacağım

Gamzessven

Plastik kaptan oluyor. Kabını değiştirin mutlaka

demet79

Crystalin alıp sıkın. Ve ince bir tarakla tarayıp temizleyin. Maalesef hemen geçmiyor. Kedi aknesi. Cam mama kabı kullanın

demet79

Crystalin alıp sıkın. Ve ince bir tarakla tarayıp temizleyin. Maalesef hemen geçmiyor. Kedi aknesi. Cam mama kabı kullanın

demet79

Crystalin alıp sıkın. Ve ince bir tarakla tarayıp temizleyin. Maalesef hemen geçmiyor. Kedi aknesi. Cam mama kabı kullanın

demet79

Crystalin alıp sıkın. Ve ince bir tarakla tarayıp temizleyin. Maalesef hemen geçmiyor. Kedi aknesi. Cam mama kabı kullanın

demet79

Crystalin alıp sıkın. Ve ince bir tarakla tarayıp temizleyin. Maalesef hemen geçmiyor. Kedi aknesi. Cam mama kabı kullanın

demet79

Crystalin alıp sıkın. Ve ince bir tarakla tarayıp temizleyin. Maalesef hemen geçmiyor. Kedi aknesi. Cam mama kabı kullanın