Kalçası Kırık Olup Platin Takılan Yavru Kedinin Belden Aşağısı Çok Sıcak..

Eml74

Apartmanda doğup baktığımız yavru kedi merdiven boşluğundan düşüp kalçanı kırmıştı. Tedavisini yaptırdık. Platin taktılar. Geri aldık ameliyat yerinde çok az açık yarası vardı. Veteriner normal olduğunu pansuman bile gerek olmadığını söyledi. Ama benim içim rahat değil belden aşağı çok sıcakmış gibi geliyor bana. Sürekli ıslak pamukla silip iltihap kopmasın diye krem sürüyorum. Çok zayıflamış. İştahı yerinde tuvaletinde herhangi bir problem yok ama vücut sıcaklığının böyle olması normal mi

1 CEVAP

Anonymus552223

Gecmis olsun yavrucaga:(