Istahsizlik

pinarcaya

Kedimde 1 haftadir istahsizlik basladi. Obur olan kedim gunluk yemesi gereken miktari ya bitirmiyor ya da ben yaninda durursam bitiriyor. Havalar isindigi icin olabilir mi? Sizde de boyle bir durum var mi?

5 CEVAP

İştahsizlik 3 günden fazla sürerse veterinere götürmeniz gerekiyor. Benim kedim de var 3 günü geçince veterinere götürdüm kan testi corona testi vs yapıldı. suan 24 gün oldu hala iştahsız. Fip’ten şüpheleniyorlar malesef. Ama yanınızda durduğunuzda yiyorsa ve yaş mama ödül maması vs yiyorsa iştahsız diyemeyiz, kuru mamasını değiştirebilirsiniz. Çok geçmiş olsun:)

pinarcaya

Size de gecmis olsun. Umarim corina onemli degil ama umarim fip degildir.

Çok teşekkürler:)

pinarcaya

Kuru mamasi haric herseyi yiyor seve seve. Kuru mama da nazlaniyor. Evimde 1.5 aydir anne kedi ve 3 yavrusu vardi. Bir odada onlara baktim. Onlardan da strese girmis olabilir belki diye de dusunuyorum.

seve seve herşeyi yiyorsa bi problem yoktur, kuru mamasını değiştirebilirsiniz Yaş ve kuruyu karıştırabilirsiniz. Evet strese girmiş olabilir