Lösemi Aşısı

Peri_cann

Merhaba, kedime bugün veteriner lösemi aşısı yaptı, daha sonra kedim titremeye başladı şimdi iyi ama lösemi aşısı çok da gerekli değilmiş bilmiyordum yaptırmadan önce ikinci dozu yaptırmasam bir şey olur mu

4 CEVAP

Arthur4

Bizim vet lösemiyle ilgili bişey söylemişti ama çok uzun şimdi üşendim yaptırma

cansucelik07

Olamz çok gereksiz yaptırmayın lösemi aşısı riskli bir asi zaten

Peri_cann

Çok teşekkür ederim, keşke bunu da yaptırmasaydım inşallah bir şey olmaz :/

kediniz sadece ev içerisinde yaşıyorsa yaptırmayın, lösemi aşısı kediyi çok fazla etkiliyor