Kedim Doğum Yaptı Acil

Cerenatmaz

Kedim doğum yaptı bir tane yavrusu dünyaya geldi. Ancak bir gün geçmesine rağmen hala bir tane yavru var. Tek yavru doğması mümkün mü. Yoksa içinde yavru kalmış mıdır.

13 CEVAP

Cerenatmaz

Evet herşey fazlasıyla değişti ve sizlere bu mükemmel deneyimi anlatmak istiyorum. Kedim 1 tane doğurmadı. Tamı tamına 5 yavrusu oldu. Aradan 24 saat gibi koca bir zaman dilimi de geçse, bebekler içinde kalıp ölmüştür de dense, en fazla içeride 12 saat kalabilir çıkmazsa ölür de dense kedim az önce 5. Yavrusunuda çıkarıp doğumu tamamladı. Çok mutluyuz. Bebeklere de kendisine de hiçbirşey olmadığı için. Eğer bir gün başınıza böylesi bir olay gelirse ki inşallah gelmez. Aklınız da bulunsun kedi 1 gün sonrasında da doğuma devam edebilir. Benim gibi aşırı korkmanıza ve endişelenmenize gerek yok. İçinizi ferah tutun. Teşekkürler

limis

Ilk dogumuysa 1 tane olabilir. Anne yavrusuyla ilgileniyorsa yoktur buyuk ihtimal. Içiniz rahat etmezse telefonla veterinerinize danışın.

cansucelik07

Mumkun tabiki. Bazı kediler tek yavru doğuruyor.bir gün geçtiyse ve karnında bir şişlik yoksa yavru kalmaz.ama yinede tedirginseniz bir vet hekime danisabilirsiniz

Daha sonrasında kısırlaştır ama .

Maşallah ne güzel sarılmışlar.

Cerenatmaz

Çok teşekkür ederim. İnternetteki yorumlarda kesinlikle içeride yavrular kalmıştır üzerine. Anne sağlıklı ve bebeğiyle ilgileniyor. Ikınması da yok. Ama yorumlardan kaynaklı içim rahat değildi

Cerenatmaz

Evet çok güzeller

Bu arada gerçekten çok tatlılar

Tekrar söylüyorum KEDİNİ KISIRLAŞTIRMAYI UNUTMA!

Yavrularıda TAKİPLENDİRME şartıyla sahiplendir.

Cansumuezza

tabiiki mümkün :)

Aaaaa . Hyırlı olsun yani. NE DİYİM

Rkandu11

Sağlıklı ve mutlu ömürleri olsun inşallah :))

z-liyya

Ne guzelll sevındımm :))