İstanbul Koşuyolu'nda Kedi İçin Veteriner - Petwell Mi, Petto Mu?

MissClouseau

Şu anki veterinerden pek memnun değilim. Petwell ve Petto arasında karar vermeye çalışıyorum. Bu kliniklerde hiç değilse aşılama, kan tahlili, mikroçip uygulaması yaptıran var mı? Tıbbi becerinin yanında aradığım ve maalesef eski veterinerde bulamadığım:

  • Kediye sevgi gösterilmesi. Bir önceki veteriner tek bir kere bile hayvanı okşamadı ki bunun kedinin stresini atamamasında etkisi olduğunu düşünüyorum.

  • Ortamın stressiz olması. Yine eski veterinerde muayene odasında kalan yatılı hasta kediler vardı. Muayene odasında başka hayvan olmasın.

  • İletişimi iyi olsun lütfen. Kedinin tıbbi geçmişi ile ilgili verdiğim bilgiyi hemen unutmasın mesela. Bir işlem yapmadan önce fiyat hakkında bilgi verip onay alsın vb

1 CEVAP

Anonymus552223

Istekleriniz cok makul ve gerekli umarim bulursunuz