Ulaşımı Nasıl Sağlarım?

Deryamnue

Ben balıkesir gönende oturuyorum ve bir pisicik sahiplendirdim fakat alan kişi bursada burdan oraya nasıl yollayabilirim yardımcı olur musunuz? :( çok acil evde pisinin vakti yok :( burda pet nakil yeri yok

6 CEVAP

suzan

otobüs yolculuğunu dene ama alırlar mı emin değilim :(

Gulse5

hayvanlar için uçaklar var diye biliyorum olmadı siz arabanızla gidersiniz veya kargoya verin kargoyla konuşun böle böle diyin ön tarafda gidebilir heralde

Deryamnue

buraya en yakın havaalanı istanbul zaten ve malesef arabamız yok kargo şirketleride canlı olan şeyleri malesef kabul etmiyor sanırım otobüsleri ikna etmek dışında bi seçenek yok :(

grsymerve

otobüsleri ikna etmek sanırım en zor şey:/ bizim kızımızda ankaradan mersine geldi ama gelene kadar akla karayı seçtik, önce otobüs dedik kardesim getiriyordu ankdan gitti görüştü illa uyuyacak dedi bide altta gidecekmişmiş.. miyavlarsada indirirmişmiş... biz zır zır ağlayan bebekleri, bütün yol boyunca horlayan amcaları çekiyoruzda minnacık kedilerin miyavlaması batıyor... neyse sonra baktık tek çare uçak, anca öyle geldi, sanırım baska bir yolu yok:/ yada şu bla bla car mı ne var böyle seyahet ediyolar ya belki orda size yardımcı olacak birileri çıkabilir birde oraya bakın

Deryamnue

ben istanbuldan getirirken hiç soru olmadı bagaja aldılar uyumuyodu bide ama şimdi bilet yok bişey yok sadee pisicik gidicek ordan alıcaklar o yüzden sorun olur diye korkuyorum malesef ikna etmem şart

AllyNewt

Kediye veterinerinizin önerdiği hafif bir sedatif etkili yatıştırıcı verilebilir yolculuk boyunca veya yanına kedi otundan bir oyuncak (catnip toz halinde aktarlarda veya oyuncaklara sıkılan sprey tipleri petshoplarda var), Aşağıda bagaj bölümü yerine yedek şöforun uyuduğu bölmeye veya onun yakınında olması sağlanacak bir yere konulabilir. Yanlış hatırlamıyorsam bir forumda Kamilkoç'un bu konuda diğer otobüs firmalarına göre daha yardımcı olduğu söyleniyordu. Ama gidip sizin bölgenizdeki bayisi ile konuşmanız daha net cevap almanızı sağlar kanaatindeyim.