Shorthair 14 Aylik Kedim Var. 6 Aydir Nd Mama Kullaniyorum. Gunluk Miktari Bazende Fazlasini Yiyordu

Busepz

Shorthair 14 aylik kedim var yaklasik 6 aydir nd mama kullaniyorum. Hergun yemesi gereken miktari bazende fazlasini yiyordu ancak 2 haftadir yemesi gereken mamayi bitirmiyor, duvari yaliyor, mama kabini koklayip mamayi yemekten vazgeciyor. Sicak havalardan dolayimi yoksa depresyon gibi bi durum mu yasiyoruz acaba

3 CEVAP

Gamzessven

Kızgınlıkta mı?

Cansumuezza

belkide sıkılmıştır benimki sürekli farklı aroma istiyor mesela

Busepz

Hayir kisir. Duvari yalamasindan dolayi kansizlik oldugunu dusunuyorum. Bundan kaynaklaniyor olabilirmi bayram sonrasi veterinere goturucem ancak bu surecte ne yapacagimi bilemedim