Yavru Kedilerim Su İçmiyor

Gnyshr

Merhaba arkadaşlar yardiminiza ihtiyacim var tahminen 2 ya da 3 aylik yavru kedim var 2 tane sokak kedisi anneleri yeni terk etti yaş mama vs veriyorum cok iyi yiyorlar fakat su içmiyorlar sizce bu normalmi veya ileride icmeye baslarlarmi fikirlerinizi yazarsaniz sevinirim

8 CEVAP

ebru1312

Biberonla vermeye çalışın biberonun ucuna yaş mama sürün onun kokusuna en azından ihtiyaçları kadar içerirsiniz içiniz rahatlar

Gozdetemizel

Bisure sonra kendi kendilerine basliyolar icmeye.sanirim anne sutu emerken herseyi sutten aldiklari icin ogrenmeleri zaman aliyo.2 aylik geldi bizimki de ben surekli onune koyup agzini daldiriyodum suya.oyle oyle ogrendi

benim kedim hasta suanda icmiyor diye sırıngayla iciriyorum, deneyebilirsiniz

Leyl003

Ilk sahiplendigimde kedim yaklaşık 3 aylık gibiydi.. sizin gibi ben de endişeleniyordum. Zamanla öğreniyorlar.. yemekten sonra suyunu içiyor ve kendisini yalamaya temizligini yapmaya başlıyor.. siz de her zaman mamanın yanina taze bi su bulundurun.. zamanla içtiğini göreceksiniz..

pinarcaya

Yavas yavas ogrenirler. Biz az su icen kedimize cicek seklinde mini otomatik su kabi aldik. Gidip gidip su iciyor.

beautifulcat

Yaş mamanın içine de su ilave edebilirsiniz .

Arpezos

Bence veterinere göstermelisin.

Gnyshr

Tesekkur ederim arkadaslar biberona yanasmiyorlar istemiyorlar fakat yas mamalarinin icine koyup verdim bugun hem mamayi yediler hemde su ihtiyaclarini karsiladilsr hep taze su bulunduracagim yanlarinda tesekkur ederim hepinize