Kedim Yatağa İşemiş

Aebrup

Kedimi veteriner hatasi yuzunden kaybettim ve sonrasinda da baktigim kediciğimde köyde ki dogal ortami cok sevince bir akrabama biraktim hem evde yaşasin hem de istedigi gibi dolanabilsin apartmana hapsolmasin diye siki siki tembihlememe rağmen kizginlikta kaçirmislar ve bulamadik

7 CEVAP

Tam1cat

Döner mi bilinmez, başına ne gelir o da bilinmez. Dişiyse dönünce karnı dolu sırtı pek olacaktır, hayırlı olsun, erkekse de sık sık kaçar dönse bile ve günün birinde dönmeyebilir bu kaçışlardan sonra. En sağlıklı ve doğru yol kısırlaştırmak bana kalırsa

Aebrup

Yazdiklarimin sadece yarisi yuklenmis

Tam1cat

Devamını da ekleyin :)

Aebrup

Ben yeni bir kedi sahiplendim tek gözü görmeyen alisma suresi bana 2 ay falan oldu ki hakli kim bilir neler yasamistir ben kurs sebebi ile 5 gun yoktum hep yataga isemis ve pirelenmis ki tertemizdi dis paraziti yapulmisti, evde de tek degildi boyle bisi olabilir mi isedigi yere yattigi icin pirelenebilir mi

Tam1cat

Pireli bir canlıyla teması olmadıysa, evde pire yumurtası yoksa pirelenmez de yatağa işemesi tuhaf sayılabilecek bir durum. Bir şeye tepki gösteriyor olabilir. Evdekiler ona nasıl davrandı, kumu temiz miydi, belki de size alıştı ve terk edilmiş hissetti. Bir de size de zor alıştığını söylüyorsunuz, siz olmayınca iyice korkmuş olabilir. Tüm bunların yanı sıra sağlık problemi de olabilir ve bu yüzden çiş yapmıştır. Maalesef spesifik bir neden söyleyemiyorum

Arpezos

Dostum size kızmış olabilir. Benim kedim onunla uzun süre ilgilenmeyince yatağıma işiyordu

Aebrup

Sanirim kizdi evet çunku geldigimden beri kumuna yapiyor yaramaz pirelenmesi sasirtti beni evden cikmiyor cunku