Dişi Kedinin Uykusu

ugurorkide

Merhaba benim iki kedim var biri persian erkek diğeri van dişi bunlar ikisi 2 hafta önce çiftleşti dişi olan kedi şimdi habire uyuyor nedeni nedir

4 CEVAP

veterinere sormalısınız

ugurorkide

Veteriner bir aya kadar belli olur dedi ara ara kalkıp mamasını yiyor suyunu içiyor yatıyor acaba hamile oldumu diye sormuştum teşekkür ederim cevaplar için

z-liyya

Hamiledir %100

evet hamiledir, hormonel olarakta olabilir biz tabii ki bilemeyiz burda veteriner en iyisini bilir ama anormal bi durum oldugunu düsünmüyorum