Kuru Mama Yemiyor

pinarcaya

3.5 yasindaki obur kedim kuru mamasini zorla yemeye basladi. Diger herseyi yiyor. Yas mama, vitaminler, yogurt, yumurta, peynir, zeytin ... :) ama kuru mamasini yemeyi neredeyse birakti. Bu durumu nasil eski haline cevirebilirim? Evimde 1.5 ay kadar 4 kedi baktim bir odada. O donemde cok streslendi. Acaba o yuzden mi yemiyor simdi mamayi... Yoksa havalar isindi diye mi.... Ne yapsam bilemiyorum.

8 CEVAP

limis

Stresten olsaydı kedilere bakarken de yemezdi. Mamanız bayatlamadiysa sıcaktandır. Yazın mamayı dolaba koyuyorum soğukken daha çok yiyorlar. Deneyin bi isterseniz.

beautifulcat

muhtemelen sıkıldı mamadan. aromasını değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

pinarcaya

Mama vakumlu kapta duruyor. Bayatlamamistir. Buzdolabina koymayi denicem.

Yani şimdi yöntem çok.

İlkisi kandırmaca yöntemi;
-Yaş Mama ile karıştırılırak.

Birde bayatlama ihtimali var mı?

Yani şimdi yöntem çok.

İlkisi kandırmaca yöntemi;
-Yaş Mama ile karıştırılırak.

Birde bayatlama ihtimali var mı?

Baytlama ihtimlai olabilir ama kaın bir kısmı açıksa ama ...

pinarcaya

Kabin kapagi kelepceli. Acik hic bir yeri yok. Yas mamayi falan hupletiyor. Napacagimi bilemedim.

Hmmmmmmmmmmmm...