Kedimin Tırnağını Keserken Dipten Kestim Kanadı Tırnağını Biryerlerde Törpüledikçe Kanıyor Napmalıym

Iremaksel

aniden elini çekti ve çok pembe yerin ucundan çok küçük bir bölüme denk geldi,kanadı
Kanı durdu fakat sürekli koltuk vb yerlerde tırnaklarını törpüleyip kaşıdıkça o yer tekrar kanıyor ve onu öyle gördükçe vicdan azabından geberiyorum ağrısı var mıdır veya sıkıntı yaratır mı lütfen yardım edin....

2 CEVAP

Cansumuezza

iyileşir kendi kendine krem vs varsa sürebilirsiniz. ama bidahakine lütfen çok dikkatli olun ve sadece ucunun sivri bölümünü kesin. orası sinirle dolu bir yer canı elbette çok acımıştır.

limis

kedi tırnaği kesmeyi ogrendigim videoda adam hindistan cevizi yağı yediriyordu. Kanama olursa durduruyormuş surunce.