kedi çorbası

Cansumuezza
Cansumuezza

15303 Puan

Fotoğrafta gördüğünüz kedi çorbasını herkese şiddetle tavsiye ediyorum benim kedim bayılıyor arkadaşlar çeşitlilik açısından işinize yarar diye ekliyorum sadece kuru mamaya hayır :)15 CEVAP

tugbaliee
tugbaliee

2277

yavru kediyede verilebilir mi


Luckysmom
Luckysmom

2936

Çok merak ediyordum bunuu :) bizim veterinerde gördüm kararsız kaldım almakta, baya seçici kedim umarım benimki de yer almayı düşünüyorum


Cansumuezza
Cansumuezza

15303

@tugba çok küçük olmadığı sürece verilir diye düşünüyorum. @luckysmom valla bende öyleydim ama pişman oldum daha önce almadığıma yaş mamadan bile daha iştahlı yedi :)


limis
limis

10261

Benim kedilerim cok sulu şeyler sevmiyor ama deneyeceğim sagolun öneri için :)


Cansumuezza
Cansumuezza

15303

bizimkiler yaş mamayı yemeden önce bile suyunu içtikleri için bayıldılar o yüzden yaş mamadan çok bundan alırım artık :)


srplzngl
srplzngl

11117

Ben sürekli kemik suyu kaynatıyorum. Tek seferde bir tabak dolusu içebiliyor. Kalanı da küçük buz kalıplarına koyup donduruyorum.
Özellikle kediniz ya da köpeğiniz hasta ve iştahsızsa kemikli bir tavuk parçasını bir gün kadar sirkeli suda kaynatıp kemik parçalarını aldıktan sonra eti ve bol suyuyla beraber içirebilirsiniz. Hani insanlar hastayken tavuk suyu çorba içerler ya, aynı o mantık. Tam anlamıyla şifa. Aklınızda bulunsun :)


Cansumuezza
Cansumuezza

15303

benimki evde yaptığım hiç bişeyi ama hiçbişeyi yiyip içmiyor diyorki annem illa para versin herhalde :Ddd ama diğer arkadaşlar için güzel tavsiye teşekkürler :)


srplzngl
srplzngl

11117

Allah allaah :D
Bence bir deneyin ya. Bu çorbayla aynı şey aslında, evde yapılırsa ayrı güzel. Kokusu evi sarınca zaten ocağın başından ayrılmıyor bizimki. Benim etle de kokusuyla da aram pek iyi değil ama onun için dayanıyorum :) (daha nelere dayanmıyorum ki)


Cansumuezza
Cansumuezza

15303

denedim ki neyi denemedim diye sorsanıza ah.. :D


islak_bir_pati
islak_bir_pati

1784

Sokak kedilerime bu mama olur mu 2 aylıklar


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 218 Görüntüleme
  • 15 Cevap
  • 2 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 12447 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR