Kedide Mantar İçin Yardımm

Deliladilan

MANTARA İYİ GELECEK BİLDİĞİNİZ NE VARSA BENİMLE PAYLAŞIR MISINIZ?
arkadaşlar bu mantar laneti ilaçla geçmeyecek gibime geliyor döküldükçe dökülüyor hayvanın kulağında tüy kalmadı. veteriner önceden oralara yerleştiği için dökülmesi normal yeni yaralar olmaması gerek dedi fakat ben bunu bekleyecek kadar sabırlı bir insan değilim. bir an önce bitsin. yoksa ben ve diğer kedim de çekeceğiz bu lanetten.

5 CEVAP

Deliladilan

burada bir ablamız sorusuna cevap alamayınca kızıp ''inşallah aynısı sizin hayvanınızın başına da gelir. bu kadar kişi görmüş cevap vermemiş'' diye içinin yangınını bize de bulaştırmak istemişti. beni o kadına bağlatmayın kurbanınız olayım bilenler yazsın bir şeyler:D

ballokumu

Ecosin diyorum başka bi şey demiyorum

oseral sprey iyi geliyor diye biliyorum, sirkeli su ve batikon ile temizlenmesi hızlandırıyor sanırım araştırabilirsiniz

ebru1312

Benim kedimde de vardı asi olduk 5 6 ay hiç ilerlemedi tüyleri geriye cıktı diğer kedime de bulaşmadı ona da yaptirdim sonra birden tüyleri yine dökülmeye başladı eğer kediniz annesini emmediyse çoğu besine mamaya alerjisi olabiliyor bizimkini tetikleyen tavukmus tavuklu mamayı herşeyi kestik şimdi hiç dökülme yok ama bi süre yesin hemen dokuluyor

Deliladilan

Cok teşekkür ediyorum hepinizeeee