Kedimin Gözleri Çok Kızardı Ve Kapanıyor

paytakcatt

Kedimin gozleri çok kızarmış durumda ve kapanıyor. çapaklanmada oluyor. Sanırım alerjik bir etki. Kendi veterinerimiz bir haftalığına şehir dışında acaba evde yapabileceğim iyi gelecek bir şeyler var mıdır.

4 CEVAP

tugbaliee

antimikrobik göz damlası veya terramycin önerebilirim eğer bunlar yok ise ılık çaya pamuk batırıp gözünü hafifte olsa rahatlatabilirsin

Hilakyol

Doğal Gül suyu ,ılık çay vs. Pamuk ile yavaş yavaş bastırarak gözünü silebilirsiniz. Onun dışında veterinere gitmeden kinyasal bir şey almayın.
Bu arada bizim kediyede bir ara olmuştu veteriner insan bebekleri için olan bir küçük sıvı önermişti haberiniz olsun.

paytakcatt

Çok teşekkur ederim arkadaşlar. Ilık çayla hafifce sildim biraz daha iyi gibi

itzy

Eğer çay ile silmene rağmen geçmezse veteriner e git.