Yaş Mama

Sokaktaki yavru kedilere hangi yaş mama önerirsiniz.Ben yetişkinlere mırmır alıyorum ama kitten seçeneği yok.100 gr.olanlardan yada konserveler sen uygun fiyatlı ne önerirsiniz.Birde vitakraft nasıldır

11 CEVAP

ben felix kitten veriyorum

Fakat felix içerik olarak çok kötü

Bayramda para gelirse nutri falan alabilirim belki ama zor

Sselin1

https://www.*********.com.tr/chefs-choice-soslu-tavuklu-tahilsiz-yas-kedi-mamasi-80-gr-51-bonus bundan al tanesi 3 bucuk lira icerik olarak daha temiz ve ucuzunu bulamazsin yavru kedi mamasi olmasina gerek yok yaş mamanin balıkli mama verme yeter ishal yapiyor çünkü ayrica bu markanin diger secenekleri ve buyuk boylari farkli içerik incelemeden alma

itzy

Aaaaa yaş mamalarda yaş farketmiyormuymuş.Bende bilgi öğrendim başkasının sorusunda.İşte PETLEBİ!!!!!

Sselin1

Ya tabi ki vitamin takviyesi olarak cok az fark olabiliyor ama yavru kuru mamasi yiyorsa kedi ya da besleyici bir kuru mama, yaş mama kitten veya yetiskin olmus o kadar onemli degil gerekli vitaminleri kuru mamadan aliyor zaten.

itzy

Hmmmmm.Teşekkütler @Sselin1

cansucelik07

nutri al

Peki ya sizce hangi aromalısı

Tonbalıkl6
Ton ve midyelş
Ton ve karideslü
Sınırlı
Kuzu

cansucelik07

ton balıklı ve midyeli alabilirsin yada kuzulu al seviyolar

Sselin1

Ton balikli ve karidesli kullaniyorum ben ama yavrular çok kucukse ishal yapabilir onlar icin tavuklu veya kuzulu daha iyi olacaktir