Kedi Tüy Sağlığı

Fablemoon

Tüylerinin sağlığı için özel vitamin vs. var mı? normal gimcat multi vitamin kullanıyoruz ama tüy sağlığı için varsa onu da bir kullanalım diyoruz.

3 CEVAP

bende gimcat multivitamin kullanıyorum sadece, düzenli olarak tararsan sağlıklı olacaktır

beautifulcat

Vetoskin, Vetri Science'ın bir vitamini var tüy ile ilgili, Sarımsaklı maya tableti vs. Ama ondan önce çok daha etkili faktörler var, Suzionline'ın kedi tüy dökülmesi ile ilgili olan yazısına göz atabilirsiniz

Tam1cat

Ben bio pet active in dermacat tüy sağlığı tabletlerini denemeyi düşünüyorum. İçinde omega 3 falan varmış, kullanan arkadaşlarım memnundu. Ben de denemeyi düşünüyorum bir ara