Çok Sinirliyim

Afedersiniz ama benim salak ailem sokak kedilerime reflex almama bile izin vermiyor.Tavuklusu uygun ama 1 kedimin tavuk alerjisi şüphesi var.Kuzulu mama önerimiz var mı.

Ailemde sokak kedisine gerek yok iyi manaya diyor.

21 CEVAP

Tam1cat

İçindekiler: Kurutulmuş kuzu eti(%30), buğday,
pirinç(%15), mısır, buğday kepeği, hayvansal
yağ(tavuk yağı), bira mayası, ciğer aroması,
balık hidrolizatı, kurutulmuş şeker pancarı,
vitamin ve mineraller, aminoasit(taurin), peynir
altı suyu tozu, tuz, keten tohumu, mısır gluteni

Tam1cat

Kuzu eti yazmışlar, kuzu eti ve türevleri yada hayvansal yan ürünler demiyor. Bu iyi bir şey ama içeriğin gerisi maalesef ki pek de iyi sayılmaz. Yine de sokaktaki canlar doysun diye tercih edilebilir. Sanki enjoy çok mu farklı

itzy

Eğer alerjisi varsa alabilirsin aroyu.Bütçen reflex e yetmezse

Maalesef.Alerji çıktı tavuğa.Galiba artık tek seçenek aro.Başla seçenek var mı 10-15 kilosu 100

GammaLamina

Günlük vakit ayırabiliyorsanız ucuz bir mamanın yanında evde de mama hazırlayabilirsiniz belki de.

aro olabilirsin hem gerçek et içeriyor içerisinde reflex gibi et ve yan ürünleri ya da et tavuk unu içermiyor. hem aro alıyorum sokak kedilerine.