Çok Sinirliyim

Afedersiniz ama benim salak ailem sokak kedilerime reflex almama bile izin vermiyor.Tavuklusu uygun ama 1 kedimin tavuk alerjisi şüphesi var.Kuzulu mama önerimiz var mı.

Ailemde sokak kedisine gerek yok iyi manaya diyor.

21 CEVAP

guineapigela

Oncelikle ailene "salak" demen cok yanlis birsey. Birseye izin vermiyor diye salak olmuyo bi kisi. Belki maddi sıkıntı çekıyorlardır senden habersiz.. boyle olmasada yinede kullanmaman gereken birsey valla boyle diyen cocuklar aileleri olmadan napar acaba bilemiyorum. Neyse enjoy al bence gecmis olsun yavrucaga

Aileme üstüne bende ora koyarım desende anlamıyor

Gamzessven

Reflex iyi mama değil zaten sokak hayvanları için ideal bir mama. İzin vermiyorlarsa çok da zorlama enjoy al birçoğumuz öyle yapıyor zaten. Tavuk alerjisi teşhisini nasıl koydun

bayfelix

bence o canlarda iyi mamayı hakediyorlar reflex ten baska ben birsey oneremiyorum diger rkadaslarım belki onerir

Veterinere gittik sonunda.Bayapı zor ikna oldular ama oldular sonuçta.vet tavuk alerjisi olabilir dedi.tatilden sonra tekrar gideceğiz.o zaöa tam teşhis koyulacakmış.ilkindd büyük ihtimal tavuktan dedi.

Arkadaşlar son dakika aro buldum.nasıldır.içwrik falan bulamadım da

Tam1cat

Hiç arama enjoy 80 lira internette. Hatırladığım kadarıyla bütçen 150 liraydı. Resmen 30 kilo mama alabilirsin on lira daha ekleyerek. O yavrucaklar da yemeğin en güzelini haketse de insanın elinden belli bir noktaya kadar geliyor. Doysunlar yeter

Gamzessven

Daha iyisini alayım derken hiç alamamaktansa bence de enjoy mantıklı. Tavuk alerjisi inşallah yoktur

Veteriner yüksek ihtimal tavuk alerjisi diyince bende risk almayayım dedim.Gittiğimiz veteriner tanıdık.Eğer bayram tatilinde değillerse ve ofisi açılsa randevu bugüne aldırılabilir.Eğer alerjisi varsa ne önerirsiniz mama olarak

limis

Içinde tavuk olmayan mama hiç yok nerdeyse. Olanlar da cok cok pahalı sana. Inşallah alerjisi yoktur.

Aro nun içeriğinde tavuğa dair bişe göremedim ama

Arkadaşlar.Veteriner tatilde değilmiş ve muyanesi açıkmış.15.30 da çağırdı.

limis

Içindeki et oranı gerçekse golosiden reflexten bile iyi valla.

Veterinere mamyıda sorarım o zmn