Hangi Sulu Mama

Yavru kedim için hangi sulu, ıslak mama satın almalıyım?
GÜNCEL

16 CEVAP

Valla hazır yaş mamalar çok pahalı (iyi içerikli olanlardan bahsediyorum). En iyisi evde kendimiz hazırlamak. Hem daha sağlıklı hem de daha ucuz oluyor.

itzy

Kısaca öğrenmek istersen
ND
NATUREA
NUTRİ
SCHESİR
GİMCAT

Bu mamalar çok iyi.suzionline.com da en iyi ND ve NATUREA olmuş.Ben kendi kendime ND yaş ve kuru mama kullanıyorum.

Teşekkür ederim:3

Bence royalcanin alma gelecekte cbasını çekersin yoksa.O mamada et bile yok.İçinde et olan ve tahıl olmayan,hayvansal yan ürünler fln yazmayan mamaları al

minnoskoss_123

Suzicim müqo bir yazı yazmış bir bak:)

guineapigela

nd,schesir

elifozdemir

bence chef's choice ' a bi bakabilirsiniz içeriği güzel fiyatı uygun ve içindeki parçacıklar yavrular için uygun büyüklükte

BalliBadem

Mırmır patilife olabilir ben evde yapıyorum ama bazen hazır alıyorummırmır denemedim ama içerik iyi patilife içeriği tipi vs güzel

bademthecatt

Chefs choice nd schesir

cansucelik07

Nutri veya nd al. Hem içerikleride çok iyi ve çoğu kedi bayıla bayıla yiyorlar. Ayrıca suzionline a da bak.

Sselin1

Evet uygun fiyatli isterseniz chefs choice ye bakabilirsiniz 6 li kutulari cok hesapli oluyor ama kucuk kutularda ve tahılsız seceneklerini tercih edin. https://www.*********.com.tr/chefs-choice-ton-balik-ve-midyeli-tahilsiz-yas-kedi-mamasi-80-gr-51-bonus almak isteyen olursa surda indirimli icinde sadece ton baligi ve karides var parca parca gorunuyor zaten :) tabi bu balikli yavru icin tavuklu daha uygun.

sinembasgil

Market mamalarını kesinlikle vermeyiniz.Ben yavru kedim için Royal Canın i kullanıyorum.

Rozz

yaş mama olarak chefs choice kullanıyorum bende memnunum deneyebilirsiniz maddi olarak da zorlamaz birde bir satış sayfaları varmış sanırım indirim kuponuyla alışveriş yapabiliyormuşsunuz siteyi bulamadım bilen var mı arkadaşlar kullanan arkadaşlardan yardımcı olursanız sevinirim.

pufik

Gimcat felix pro plan veya pro line