Kedi Filesi

Tam1cat

Merhabalar. Kedi filesi kullanan arkadaşların tecrübe ve önerilerine ihtiyacım var. Bizi 1 ay idare edecek, sökülüp takılanlardan da olabilir, fileye ihtiyacım var ama güvenemiyorum. 5. Katta oturduğum için pencereye takacağım, balkona değil. Asılır, zıplar ya da ısırırlarsa bir problem yaşamayacağım memnun kaldığınız ürünlerden bahsederseniz çok sevinirim. Genel olarak *******taki filelerden çok bahsedildiğini duydum. 1 ay bizi güvende tutsa yeter, taşınacağım. O eve sineklik yaptırıcam zaten sineklikle beraber takılabiliyor mu?

5 CEVAP

Tam1cat

Atmış da onun attıkları kişilere ulaşma imkanım yok. Burdan tecrübeli birilerine soracak sorularım var

Tam1cat

Yine üzdünüz ama, hiç biriniz mi kullanmıyonuz yav

Suzi Instagram'da dileyle lgili bişe atmış story e . Bence bi bak