Mama Bulamıyorum

10 kilosu 100 TL mama önerebilecek olan var mı ?

Diğer sorunda bunu sorduğumda kimse cevap yazmadı da.

Ailem 10 kilosu 100 yani kilosu 10 dan fazla izin vermiyor.

Ben reflex plus Kuzulu alınca kilosu 11 desem de anlamadılar.

Eğer bende para koyarsam ve ikna olurlarsa alacağım.

Eğer olmazlarsa ne önerirsiniz.

29 CEVAP

limis

Gluten de gecmesin unutmadan ekleyeyim.

Aro reflex ten iyi yani

limis

Evet :)

Dr. Sacchi 15 kgsu 80 TL. Klasik besleme maması içeriğine sahip.

limis

@Tam1Cat onceki basliklarda ben de Aroyu önerdim hatta icindeki et orani gercekse reflexten golosiden iyi diye de belirttim. Amacım sürekli başlık açmasın diye içerik okumayı öğrenmesiydi. Mantığını cözüp kendi incelerse hem aklına yatar hem de 1 saat mama araştırmamız oluruz biz :)

Aslında bende bu kadar ucuza et olmasına pek inanmadım.Sokak kedilerine alınan mamalarda hayvansal,tavuk vsvs proteini de her zaman oluyor.Eğer aroda gerçek et varsa ben bugün alırım

Yardımlarınız için çok sağolun

Veterinere sorduğumda tavuk yağıok etki etmez dedi.içeriğe baktım da

Kedinin tavuk alerjisi çıktı :(

Aro içerik doğruysa sipariş edeceğim değilse reflex plus Kuzulu

Golosi alabilirim bu ay.Bayramdan para geldi :)

O bittikten sonrada sürekli olarak aro yada reflex düşünüyorum.

7.5 kg golosi alacağım inşallah

Tam1cat

7.5 kilo golosi fiyatına 30 kilo aro alırsın. Bence bu daha mantıklı. Hem daha çok maman olur hem de bitince aileni bişeylere ikna etmen gerekmez

Gamzessven

Bence de bak kısa süreli golosi vermenin bir faydası olmayacak. 7.5 kg şak diye bitecek zaten. Zorlama bu kadar neye yetiyosa ona al. Paran dursun sakla belki başka bir ihtiyaçları olur.

Tmm ben aro alırım o zaman.Ayrıca @Gamzesseven diğer ihtiyaçlarına alırım.@Arthur4 britcare alacaktım ailem izin verdi ama alacağımız güne doğru insanın başka masrafı çıktı.durumumuz yetmedi.

Ayetten sabırla cevap verenler için çok teşekkür ediyorum.bayramınız mübarek olsunn