Maalesef

minnoskoss_123

Arkadaşlar Petlebiden Matisse Kitten sipariş ettim fakat bir sorun nedeniyle gelmedi. Bizim buralarda da Matisse mama yok. Onun yerine uygun fiyatlı hangi mamayı alabilirim şuanlık? Maalesef bütçem Orijen, Acana, N&D ‘ye yetmiyor. Mama önerirken lütfen uygun fiyatlı olsun diye kaliteyi düşürmeyin. Şimdiden teşekkürler cevaplar için:)

12 CEVAP

Tam1cat

Bence buradan alma *** den çok daha ucuza alırsın. 10 kg matisse *** de 247 liraydan burada 300 liranın üstünde. Yine sana kalmış ama bence *** gibi sitelere bak

Elifozmen

Matisse mama yokmuş ellerinde ben de iki hafta kadar bekledim ama sonra mecburen başka siteden aldım bir gün bile geçmeden geldi baya şaşırdım hatta devam etmek istiyorsanız matisseye siteyi yazayım oradan tedarik edebilirsiniz

bayfelix

bende stokta bulamadım ama ***.comda var ustelik petlebiden daga uygun

limis

Gelmedi mi? Arayıp sordunuz mu? Golosi ya da pro choice. Ikincisinden cok emin değilim maalesef oranları yazmıyordu. Zaten bir dahaki alışverişinizde tekrar matisse alırsınız

minnoskoss_123

Yazabilirseniz sevinirim:)

limis

Sanabellenin hic kucuk paketine rastlayamiyorum artık o yüzden eklemedim :)

Elifozmen

********* diye bi site var oradan aldım 24 saat içinde elimdeydi baya şaşırdım hatta:)

Sselin1

Pro choice almanizi onermem icerigi kotu onu gectim kanli ishal yaptigina dair yorumlar okudum. Golosi sanabelle ya da brit alabilirsiniz

minnoskoss_123

Öyle yapacağım.

minnoskoss_123

Ellerinde kalmamış mı, yollayamıyormuşlar mı öyle birşey.

minnoskoss_123

Bakalım Golosi yada ProChoice var mı buralarda. Olmazsa Sanabelle alayım diyorum. Sizce? Tabii varsa.

minnoskoss_123

@Elifozmen ve @bayfelix özelden yazar mısınız sitenin adını? Petlebi marka isimlerini felan reklam diye sansürlüyor.