İyi Bayramlar Bahçede Büyük Kafeste 2 Tane Tavşan Besliyorum Bitanesinin Ayaklarında Mantar Gibi Bir

Muhammetnas

Tavşanın ayağında Mantar gibi bir hastalık oluştu ne yapmam gerekiyor

5 CEVAP

Anonymus552223

Cok kotu gorunuyor, veterinere goturun tabi ki.. bi de kafeste hayvan beslemeyin

Gamzessven

Bu hale gelmeden götürmeliydiniz. Bence de hemen götürün

Arthur4

Afedersin ama tavşanın ayağı tavuk soteye dönmüş hala buraya gelip başlık açıyorsunuz

Eee durumu nasıl ?

Tavşanınızı ızgara kafeste bakıyorsanız veya tuvalet altlığını hiç değiştirmiyorsanız çok normal bir durum. Yalnızca veterinerin vereceği ilaçlar ile düzelmesi mümkündür. Bunun mantar olduğunu düşünmüyorum ancak çevresel etmenlerden dolayı olduğuna eminim. Veteriner dışında kimsenin lafına güvenmeyiniz ve yalnızca onun verdiği ilacı kullanınız.